1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi
Talıbov Vasif Yusif oğlu
2 saylı Şərur seçki dairəsi
Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
İbrahimov Eldar Rza oğlu
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi
Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı
7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi
Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi
Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi
Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
Xasayeva Səbinə Səməd qızı
13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi
Əliyev Rauf Asif oğlu
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi
Allahverdiyev Elnur Marat oğlu
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi
Məmmədov Hikmət Baba oğlu
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi
Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi
Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
Həsənova Afət Əbil qızı
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi
Zabelin Mixail Yuryeviç
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Cəfərov Müşfiq Cəfər oğlu
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Quliyev Musa İsa oğlu
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
Hüseynova Hicran Kamran qızı
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
Mirkişili Tahir Famil oğlu
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi
Hacıyev Emin Məcid oğlu
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
Məmmədli Müşfiq Fazil oğlu
45 saylı Abşeron seçki dairəsi
Əsədov Oqtay Sabir oğlu
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu
48 saylı Yevlax seçki dairəsi
Məmmədov İlham Kazım oğlu
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi
Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu
51 saylı Qusar seçki dairəsi
Badamov Azər Camal oğlu
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu
62 saylı Saatlı seçki dairəsi
Ələkbərli Əziz Yusif oğlu
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
Cəfərov Kamal Xaqani oğlu
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
Həsənov Malik Əvəz oğlu
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi
Nəsirov Elman Xudam oğlu
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
İsgəndərov Anar Camal oğlu
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu
77 saylı Astara seçki dairəsi
Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu
78 saylı Lerik seçki dairəsi
Məmmədov İqbal Nəriman oğlu
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi
İsmayılov Şahin Əmir oğlu
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi
Rzayev Tahir Musa oğlu
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi
Osmanov Cavid Həmid oğlu
91 saylı Ucar seçki dairəsi
Həsən Ramil Sahib oğlu
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
Yıldırım Fatma Vidadi qızı
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
Məmmədov Anar İlyaz oğlu
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
Qafarova Sahibə Əli qızı
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi
Həsənov Nurlan Urfan oğlu
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
Bayramov Kamran Fərhad oğlu
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
Elşad Mirbəşir oğlu
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
Səfərov Nizami Abdulla oğlu
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi
Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı
107 saylı Qazax seçki dairəsi
Seyidov Səməd İsmayıl oğlu
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi
Cəfərov Nizami Qulu oğlu
109 saylı Balakən seçki dairəsi
Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
Əliyeva Kamilə Əliağa qızı
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi
İskəndərov Vüqar Yapon oğlu
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi
Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi
Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu
121 saylı Laçın seçki dairəsi
Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi
Məmmədov Aqil Sadiq oğlu
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi
Məmmədov Elman Camal oğlu
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi
İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu